ЯЩО ВАС ВКУСИЛИ ПАВУК ЧИ ЗМІЯ


...Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

При підвищенні температури повітрі покращуються умови для розвитку павуків. В цей період більшість населення свій час проводить на присадибних ділянках збираючи врожаї овочів, пораючись із сорняками або працюючи в полі на сільськогосподарських угіддях. Вірогідність укусів людини павуками та зміями збільшується.

У зв’язку з зазначеним хотілось би нагадати, що працювати необхідно в закритому взутті, на руках повинні буди щільні (навіть про резинові) рукавиці, не лізти руками в місця з великим павутинням і взагалі бути дуже уважними та носити в кишені пачку з сірниками.

Якщо все-таки павук чи змія вас вкусили діяти треба негайно.

При укусах ядовитих змій, павукоподібних необхідно видавить із ранки перші краплі крові та відсосати отруту ротом, сплюнути її та прополоскати рот водою.

Можна також на протязі 1 хв припалити місце укусу сірниками.

Вкушену кінцівку при можливості іммобілізувати різними підручними засобами (як при переломі кістки) і негайно відправити постраждалого в лікарню.

Невідкладна медична допомога при укусах змій, павуків передбачає застосування специфічної моновалентної сироватки. При укусах шершеня, бджіл, ос, у випадку тяжких опіків від медуз застосовуються антигістамінні препарати (піпольфен, супрастин, димедрол по одній таблетці 2-3 рази на день).

Прийміть всі заходи безпеки і цим ви зменшите ризик бути укушеними як павуками так і зміями.

Хай безпечними будуть ваш відпочинок та робота на присадибній ділянці чи у полі.

Leave a comment