До уваги платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування


...Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

З метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на неналежні рахунки Чаплинське відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області  звертає особливу увагу платників району (фізичних та юридичних осіб) на правильність перерахування цих коштів.

 Сплата коштів єдиного внеску має проводитись виключно на рахунки, які відкриті територіальними органами ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків. Реквізити небюджетних рахунків 3719, відкритих на ім”я  територіальних органів ДФС розміщені на дошках оголошень у кожному селі та селищі територіальних громад і зокрема у Чаплинському відділенні Херсонської ОДПІ за адресою вул. Паркова, буд.3 смт.Чаплинка.

 Також доводимо до відома платників, реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які введені в дію з 01.12.2016 року по Чаплинському відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області  на даний час не змінилися.

Leave a comment