Державна служба – це не фах, Це – поклик долі !!!


...Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Державна служба – це ключовий елемент системи державного управління, рушійна сила прогресу держави, це сфера, яка має  свої витоки, досвід і самобутні демократичні традиції.  Від нашого з Вами професіоналізму, прозорості, неупередженості дій державних службовців залежить ступінь задоволення запитів та законних інтересів громадян.

          134 державних службовців району,  в тому числі 108 «тендітних жінок на плечах яких базується виконання завдань державної політики» із них 75 – молоді спеціалісти у віці до 35 років, свідомо стали на нелегкий шлях і самовіддано працюють задля  демократичних перетворень України. Майже всі мають вищу освіту, в тому числі                       12 – магістри державного управління. Перевагу по віковому цензу складають  працюючі  у віці до  40 років, за стажем роботи більшість від 5 до 10 років та 6 – понад 25 років.           

           Приємно, що день  Державної служби в Україні майже співпав з ІІ туром щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на обласному рівні в якому переможцем в номінації «Кращий спеціаліст» стала Рудницька Н.М. – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністарції. Вже 5 років поспіль молоді спеціалісти райдержадміністрації  Данилова С.О., Сафар А.О., Ращупкіна А.М., Малюк С.Л. виборювали перші місця в цьому конкурсі на обласному рівні і отримували державні стипендії.          

          Як не згадати ветеранів  державної служби, які знаходяться на заслуженому відпочинку, які створювали умови  для розвитку відкритого громадянського суспільства, забезпечували права та свободи людини і громадянина, стабільної діяльності органів виконавчої влади, які є і будуть наставниками молодих спеціалістів, а їх налічується майже 50 відсотків від загалу працюючих.

          Шановні державні службовці, ветерани державної служби  від усього серця вітаю Вас з Днем державної служби. Бажаю  здоров’я,  щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам!

         Нехай усе омріяне стане дійсністю, а нові успіхи у щоденній праці вкотре продемонструють високу культуру і професіоналізм кожного з нас.

Leave a comment